Mateřídouška - hudební kroužky

Hudební kroužky

Hudební kroužky na naší škole jsou založeny na křesťanských principech. Křesťanské písně (kromě vánočních koled) však obohatí náš repertoár pouze v Mateřídoušce pro starší děti, ve které nám jde také o to, aby se děti setkaly s praktickou vírou svých učitelů a tak se setkávaly i s Bohem.

O sbormistrovi

Pavel Pernica vystudoval hru na varhany na pražské konzervatoři a v současné době studuje obor hudební výchova - sbormistrovství na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Během své bohaté učitelské dráhy působil na několika pražských ZUŠ a od roku 2011 na ZŠ Heřmánek. Kromě pedagogické činnosti je také aktivním hudebníkem.

Konkurz do Mateřídoušky a Sedmikrásky

Do Mateřídoušky a Sedmikrásky je potřeba se přihlásit prostřednictvím konkurzu, který proběhne ve čtvrtek 13.6. od 16 hodin, ve čtvrtek 5.9. od 16 hodin a ve čtvrtek 19.9. od 16 hodin v budově školy v Rajmonově ulici v hudební třídě vedle jídelny. Každé dítě si připraví jednu píseň dle vlastního výběru (pokud si přinese noty, může ho pan sbormistr doprovodit na klávesy). Na konkurz je třeba se přihlásit tím, že vyplníte přihlášku zde 


ZŠ Heřmánek

Výpis akcí

Přes léto pro Vás připravujeme pravidelné akce na příští školní rok. Užijte si prázdniny a těšíme se na Vás opět v září! :)

 

Celý výpis akcí