Kroužky 2024/2025

 

 

Připravujeme pro Vás kroužky na školní rok 2024/2025

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás pozvali k přihlášení Vašich dětí na kroužky pořádané Centrem pro rodinu na školní rok 2024/2025. Nabízíme zábavné aktivity, které Vašim dětem přinesou spoustu nových zážitků.

Vaše přihlášky posílejte přímo na e-mail: renata.liskova@skolahermanek.cz. V předmětu uveďte "Přihláška kroužek 2024/2025". Do e-mailu prosím napište jméno a věk přihlašovaného dítěte, název kroužku a Vaše kontaktní informace.

Těšíme se na Vás!


Sedmikráska / Pavel Pernica

Pondělí (15:00 - 16:00 nebo 16:00 - 17:00)

Počet dětí ve skupině: 12

Kroužek je určen dětem od 7 do 12 let. Budeme hodně zpívat, hrát na jednoduché hudební nástroje a poslouchat hudbu. Čekají nás 2 vystoupení pro rodiče a přátele. Naším cílem je rozvíjet lásku k hudbě u mladších školních dětí.

 

Kroužek elektronické hudby / Pavel Pernica

Den a čas dle individuální dohody

Počet dětí ve skupině: 1-2

Kroužek je určen dětem a dospělým od 12 do 99 let. Budeme se učit základy práce s programem FL Studio. Je potřeba mít vlastní notebook (Win 10, 11 a novější, 4 GB na disku, 4 GB RAM) a zakoupit školní licenci programu FL Studio (1000 Kč).

 

Veselé LEGO kostičky / www.veselaveda.cz

Počet dětí ve skupině: 8

Kroužek plný stavění, her a informací. Tvořit budeme na téma bláznivé stroje, příroda a svět okolo nás.

 

Kroužek vědeckých pokusů / www.veselaveda.cz

Počet dětí ve skupině: 8

Kroužek, který chytře vzdělává, podporuje přirozenou zvídavost a touhu po bádání. Dětem přiblížíme vědu hravou formou. Po celý rok budeme dělat zábavné chemické a fyzikální pokusy.

 

Historicko - larpový kroužek / Pavel Brodský

Středa 16:30 - 18:00

 

Keramika / Kateřina Machová

Středa 16:30 - 18:00

 

Přes léto pro Vás připravujeme ... smiley

Taneční kroužek / Markéta Sedelmayerová, Výtvarný a foto kroužek / Marie Sedelmayerová, Šerm / Miroslav Zagrapan, Přírodovědný ZOO kroužek / Lukáš Mysliwiec, Cvičení, AUHA KROUŽKY, Dramatická výchova, Malý cestovatel, Malý detektiv, Robotika, Florbal, Míčové hry

 

Celý pdf soubor s nabídkou kroužků ke stažení zde:

ZŠ Heřmánek

Výpis akcí

Přes léto pro Vás připravujeme pravidelné akce na příští školní rok. Užijte si prázdniny a těšíme se na Vás opět v září! :)

 

Celý výpis akcí